Hotel prošel rekonstrukcí. Obnovou prošly pokoje nebo Lobby bar

Hotel prošel rekonstrukcí. Obnovou prošly pokoje nebo Lobby bar

Chodovský TOP HOTEL Praha mění svou tvář. Rekonstrukcí prošly pokoje a fasáda, vznikl nový lobby bar a novinky čekají i zdejší restaurace. Největší kongresový hotel v Evropě se stal zároveň Art hotelem s uměleckými díly českých mistrů i místních kuchařů.

 

„Hotel velikosti TOP HOTELu Praha je potřeba renovovat prakticky pořád. Současná fáze rekonstrukce začala letos v lednu. Nejviditelnější změnu pro návštěvníka představují nové vstupy do restaurace Moravia a modernizovaný Lobby bar. Nový nátěr dostaly stěny na chodbách i v pokojích, kam jsme pořídili i trendy koberce. Šedesát pokojů se přeměnilo na třicítku pohodlných dvoupokojových apartmánů s kuchyňkou pro dlouhodobější ubytování,“ přiblížil detaily letošní rekonstrukce ředitel TOP HOTELu Praha Ing. Radek Dohnal s tím, že hlavní stavební práce se uskutečnily během zimy, aby co nejméně omezovaly hosty.

Změnou prošlo také menu restaurace TOP Bohemia, která bude přes den sloužit jako luxusní kavárna a cukrárna. Brzy přibude také originální Indická restaurace, kde své umění hostům předvedou zkušení indičtí mistři kuchaři.

Čtyřhvězdičkový hotel na pražském Chodově mění nejen svou vnější podobu, ale zároveň si zde přijdou na své i příznivci umění. TOP HOTEL Praha je současně Art hotelem a již po vstupu vás nepochybně okouzlí svými podmanivými interiéry. Prostory jsou zdobené freskami, vitrážemi, mosaznými lustry, vodními fontánami a množstvím originálních obrazů. Na recepci hosty vítá výzdoba z naprosto unikátních velkoplošných kamenných desek z onyxu dovezených z Nepálu, nechybí plastiky ani originální fotografie předního českého fotografa Jadrana Šetlíka.