Klub manažerek oslavil Neobyčejným večerem v TOP HOTELu Praha 20. výročí od svého založení

Klub manažerek oslavil Neobyčejným večerem v TOP HOTELu Praha 20. výročí od svého založení

V TOP HOTELu Praha se uskutečnilo setkání k 20. výročí klubových aktivit Klubu manažerek. Málokterý klub se může pochlubit tak dlouhou nepřetržitou aktivní činností, takže bylo skutečně co oslavovat.

Mezi členkami Klubu manažerek České manažerské asociace jsou významné osobnosti, ženy vyhodnocené a nominované v soutěži Manažerka roku, podnikatelky, manažerky reprezentující firmy v různých stupních řízení. První setkání začala skupina žen organizovat již v roce 1996 a od té doby nepřetržitě pořádá snídaně, odborná setkání, odpolední čaje s výjimečnými osobnostmi, schůzky ve firmách členek, jezdí za relaxací do lázní a za poznáním do světa.

DSC_2240DSC_2050

Lenka Tomešová, předsedkyně Klubu manažerek ČMA, dvacetileté výročí okomentovala následujícími slovy: „Firmy našich členek tvoří miliardové obraty, jsou mezi nimi představitelky v představenstvech společností, jednatelky, majitelky. Naše členky jsou mluvčími na řadě konferencí, jsou zvány na univerzity, kde mnohé přednášejí a besedují se studenty. Jsou to osobnosti, jedna vedle druhé. Ráda bych vyjádřila poděkování za těch dvacet společně strávených let. Je to kus života každé z nás, kdy se »z pouhých členek« staly kamarádky a přítelkyně.“

DSC_1868DSC_2044

Neobyčejný večer byl spojen s neobyčejnou módní přehlídkou, na níž modely předvedly členky klubu a jeho budoucí generace, tedy dcery, vnučky a neteře manažerek. Tleskalo se úspěšné hudební formaci ABBA World Revival a všichni hosté si také samozřejmě pochutnávali na dobrotách kuchařů a cukrářů TOP HOTELu Praha, včetně vtipného dortu k 20. výročí klubu. Celým večerem provázel skvělý moderátor Vojtěch Bernatský.

DSC_2115DSC_2076DSC_1976

Hlavním partnerem akce Neobyčejný večer – společenské setkání k 20. výročí Klubu manažerek, která se konala v naší restauraci PRAHA, byla společnost TOP HOTELS GROUP.