KO pro šampióna v TOP HOTELU Praha

KO pro šampióna v TOP HOTELU Praha

TOP HOTEL Praha se v minulém týdnu zhostil významného úkolu – v prostorách TOP CONGRESS HALL hostil jubilejní 10. galavečer bojových sportů s názvem SIMPLY THE BEST 10.

Reprezentační prostory TOP HOTELu Praha v pátek 15. dubna 2016 přivítaly elitu evropské bojové scény. Na své si zcela jistě přišli všichni fanoušci adrenalinových sportů. Galavečer nabídl několik soubojů včetně 4 titulových! ,,Zápasníci se na svůj velký večer připravovali v prostorách TOP HOTELU Praha několik dní“, říká Ing. Lucie Poláková, manažerka hotelu a dodává zajímavosti ze zákulisí: ,,Bojovníci nejvíce času trávili v hotelovém wellness centru a to zejména před oficiálním vážením. Kromě bazénu a vířivky, hojně využívali také obě sauny. Jednomu z účastníků se v naší sauně dokonce podařilo za den zhubnout přebytečných 8kg.“ Hned v prvním titulovém zápase večera se v ringu utkaly dvě ženy. Z československého souboje se nakonec radovala domácí Michaela Kerlehová.

Druhou část večera bylo možné sledovat živě na televizní stanici Nova Sport 2. Diváci nejen v sále tak mohli shlédnou například Josefa ,,Gorilu“ Krále, který v rekordním čase jedna minuta a 19 vteřin ,,uškrtil“ svého chorvatského protivníka Ivicu Jakopice. Ještě větší drama však přišlo v zápase o český titul WKN ze kterého byl nucen odstoupit David Vinš, který si při vykrývání soupeřova kopu zlomil ruku. Vrcholem galavečera byl zápas o Interkontinentální titul WKN v supertěžké váze mezi Ondřejem Hutníkem a Francouzem Nicolasem Wambou. Nicolas přijel na letošní SIMPLY THE BEST 10 obhájit svůj loňský interkontinentální titul v supertěžké váze. Česká legenda bojové scény Ondřej ,,Spejbl“ Hutník však na 2000 přítomných fanoušků nezklamal a ve třetím kole svého soupeře knokautoval, na domácím poli tak vybojoval cenný titul pro české barvy. ,,Galavečer přinesl skvělé výkony, napínavou podívanou a řadu překvapivých výsledků. Chtěl bych poděkovat za podporu všem partnerům, bez kterých by akce nemohla proběhnout. Zejména bych chtěl vyzdvihnout vstřícný personál TOP HOTELu Praha, který vytvořil skvělé zázemí pro bojovníky i diváky,“ říká jeden z organizátorů akce pan Petr Lamač. Celý večer se nesl také ve jménu pomoci. Organizátoři uspořádali veřejnou sbírku na podporu nadějného mladého zápasníka Martina Hájka, který se v současné době potýká s vážnou nemocí. V závěru večera převzal Martin od organizátorů SIMPLY THE BEST 10 a modelky Renaty Langmannové šek na 34 420,- Kč. Svou návštěvou obohatil galavečer také oblíbený zpěvák Daniel Landa, který slavnostně zazpíval českou státní hymnu. Celý večer se velmi vydařil a organizátoři společně se zástupci TOP HOTELU Praha již zahájily přípravy příštího ročníku.

TOP HOTEL Praha obdržel od organizátora akce také oficiální pochvalu. Podívat se na ní můžete zde.

stb-1140[1]stb-978[1]stb-421[1]