TOP HOTEL Praha jako umělecký hotel

TOP HOTEL Praha jako umělecký hotel

Náš hotel mění nejen svou vnější podobu, ale na své si zde přijdou i příznivci umění. TOP HOTEL Praha je současně Art hotelem a již při vstupu vás nepochybně okouzlí svými podmanivými interiéry.

 

Prostory jsou zdobené freskami, vitrážemi, mosaznými lustry, vodními fontánami a množstvím originálních obrazů. Na recepci hosty vítá výzdoba z naprosto unikátních velkoplošných kamenných desek z onyxu dovezených z Nepálu, nechybí plastiky ani originální fotografie předního českého fotografa Jadrana Šetlíka.

„S dalším uměním, tentokrát kuchařským, se v našem hotelu hosté setkají kdykoli zavítají do jedné z našich restaurací. Čekají je tu speciality zejména české kuchyně, připravené vyhlášenými kuchaři a cukráři. Specifickým typem umění je pak vyřezávání okrasných motivů do melounů či dýní. Za disciplínu carving získali naši kuchaři i spoustu ocenění a medailí,“ doplnil Radek Dohnal, generální ředitel TOP HOTELu Praha. V neposlední řadě je TOP HOTEL Praha partnerem umělecké scény, podporuje vernisáže a koncerty. V poslední době zde vystoupil například operní tenor Lukáš Moravec a své nové CD tu pokřtila operní pěvkyně Andrea Kalivodová.

Umění v hotelu mozika