Zahradní party v Pivovarské restauraci přilákala řadu celebrit

Zahradní party v Pivovarské restauraci přilákala řadu celebrit

Na konci června jsme uspořádali v naší Pivovarské restauraci zahradní party. Hosté ochutnali naše kulinářské speciality, grilované maso a servírovali jsme také autentické indické menu. Řadu návštěvníků zaujalo i otevřené ohniště s jedinečnou možností opékání buřtů. Nechyběla operní diva Andrea Kalivodová, modelka a moderátorka Monika Leová, moderátorka Kateřina Kristelová, bývalá Miss a lékárnice Jana Doleželová, zpěvák a skladatel Zdeněk Hrubý, operní pěvkyně Pavlína Senič nebo bloggerka Nikol Moravcová.

 

Jana Doleželová Katka Kristelová (2) Monika Leová (1)3

„Do svých patnácti let jsem jezdila na tábory, tak mi to sezení u ohně v Top hotelu hodně připomnělo. Strašně mě ale mrzelo, že jsem si nevzala kytaru, na kterou jsem začala v lednu hrát. Mohla jsem u toho opékání buřtů zahrát pár písniček. Příště to určitě napravím. Jinak je fakt super taková možnost sedět u ohně poblíž sídliště a buřty tu mají také vynikající,“ řekla Monika Leová, která se na zahradní party do Pivovarské restaurace vypravila se svým snoubencem Martinem. Do TOP HOTELu Praha zavítala také Nikol Moravcová nebo operní pěvkyně a sopranistka Pavlína Senič, která sice buřty opékala, ale nakonec nejedla. Je totiž vegetariánka. „Buřta jsem sice nejedla, ale ochutnala jsem skvělou zdejší indickou kuchyni, která nabízí i řadu vegetariánských jídel. Moc jsem si pochutnala,“ přiznala Pavlína. Kuchařské umění zdejších kuchařů, kteří mají na svém kontě už několik desítek medailí a vaří dokonce pro Pražský hrad, ochutnala i moderátorka Kateřina Kristelová, která s sebou přivedla i sestru Adélu. „Sestra je tanečnicí Terezy Kerndlové a navíc je měsíc po porodu. Vypadá fantasticky. Chtěla jsem ji vytáhnout na tak příjemnou akci. Líbilo se nám, že jsme si mohly něco opéct na ohni. Zavzpomínaly jsme si na dětství u babičky a užily si hlavně krásné venkovní zahrady Top hotelu. V létě si to snad zopakujeme někde na chatě s našimi dětmi, Claudií a Timmym,“ uvedla Katka.

Katka Kristelová (1) Pavlina Senič Andrea Kalivodová s manželemMonika Leová (2)

Pivovarská restaurace TOP HOTELu Praha nabízí posezení nejen ve vzdušném interiéru, ale při příznivém počasí i na venkovních zahrádkách. Nově zde mohou hosté ochutnat autentickou indickou kuchyni, kterou připravují dva renomovaní kuchaři z Dillí. Vychutnat si tu mohou ale i tradiční kvalitní pokrmy z české a italské kuchyně a sezónně i speciality z grilu. Restaurace nabízí pro hotelové hosty i veřejnost polední menu a je vhodná také pro firemní akce. Zájemci mohou využít i otevřené venkovní ohniště a opéct si s rodinou třeba špekáčky.

Fotogalerii naleznete zde.