ZJISTIT DOSTUPNOST
Pro nejlepší možnou cenu nás kontaktujte
+420 267 284 202
booking

 PRO MÉDIA

 

V TOP HOTELu Praha byla vyhlášena MISS HASIČKA ČeskoSlovensko 2015

alt alt

V sobotu 31. října 2015 se v prostorách TOP HOTELu Praha konalo velkolepé finále soutěže Miss Hasička a Hasič ČeskoSlovenska 2015.

V průběhu večera, kterým provázeli Dara Rolins a Libor Bouček, vystoupili mj. Dalibor Janda, Michaela Gemrotová a Marián Vojtko. Vítězkou se stala půvabná dívka z SDH Bezděčín Kateřina Müllerová, 1. více miss Miroslava Koľveková z DPO SR Košické Belé a 2. více miss Lenka Kotulová z SDH Bělá. Vítězka se zároveň stala hasičskou Miss Sympatie.

Mezi muži byl nejatraktivnějším hasičem zvolen David Hájek z HZS ČR České Budějovice, titul FERNET STOCK hasič pro největšího sympaťáka si odnesl Lukáš David z SDH Víska.

 

Téma: K příjemné atmosféře na Pražském hradě přispěl i catering TOP HOTELu Praha

alt alt alt

 Udílení státních cen 28. října 2015 při příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu bylo zakončeno slavnostním rautem, který pro Pražský hrad zajišťoval TOP HOTEL Praha. 

Více než 3000 osob si po slavnostním projevu pana prezidenta ve třech sálech pražského hradu pochutnalo zejména na specialitách české kuchyně. Nádherně naaranžovaný raut nabízel jak vynikající studené předkrmy, například jelení hřbet zdobený čerstvým rybízem s omáčkou z lesních plodů či pečená selátka zdobená marinovanou zeleninou, tak i nepřeberné množství vůní teplé kuchyně a samozřejmě nechyběly ani neodolatelné zákusky.

Šéf kuchař TOP HOTELu Praha, pan Petr Vodolán, který spolu s třicítkou kuchařů připravoval pochoutky pro Pražský hrad už od rána, byl na svůj tým hrdý. „Myslím, že opravdu každé jídlo bylo vynikající. Pokud mám jmenovat nějaké mimořádně vydařené, pak musím zmínit ryby: lososa v pomerančové marinádě a čerstvých bylinkách, plněného jesetera s terinkami z ryb a limetkou a zejména pečeného celého lososa s bazalkovým pestem porcovaného přímo před hosty“.

 I z úst hostů byla slyšet velká spokojenost, často vychvalované byly například hovězí medailonky z pravé svíčkové s pepřovou omáčkou nebo telecí ragú s hříbky. Z dezertů pak lahodné čokoládové špičky nebo ovocné mini dortíky. Velký obdiv sklidily také státní znaky, které kuchaři mistrně vyřezali do ledu.

„Mnoho hostů mi říkalo, že občerstvení bylo prostě prvotřídní. Například pan Jan Wiesner, prezident KZPS ČR, nebo pan senátor Ing. Zdeněk Škromach, mi osobně vyjádřili své uznání za catering,“ zmínil po úspěšné akci Ing. Vladimír Dohnal, předseda představenstva TOP HOTELS GROUP, a.s., který se oslav státního svátku sám osobně účastnil.

 

Téma: Slavnostní zimní zahalení busty F. Mitteranda

alt  alt

Busta významného francouzského politika, Françoise Mitteranda, umístěná v Jazzové sekci v Zahradách pod Pražským hradem, získala v pondělí 26. října 2015 svůj „zimní oděv“. Slavnostního ceremoniálu, konaného v předvečer prezidentových nedožitých 99. narozenin, se účastnila řada významných osobností.

Francouzský velvyslanec, Jean-Pierre Asvazadourian, připomněl, že socha byla instalována 13. července tohoto roku za přítomnosti prezidenta republiky Miloše Zemana a mj. zmínil i památnou snídani Françoise Mitteranda s odpůrci režimu v Československu v roce 1988. Na tento projev navázal Peter Weiss, velvyslanec Slovenska, když zdůraznil význam historických česko-slovenských vazeb pro současnost obou států. Na závěr promluvil i Ing. Vladimír Dohnal, majitel TOP HOTELS GROUP, a.s., jehož společnost na ceremoniál mj. dodala vynikající občerstvení.

 

Kontakt:

Ing Petra Dusilová, Marketing Manager

tel.: 267 284 479, mobil: 602 393 007

e-mail: dusilova,tophotel,cz

ao
Vánoční koncert hvězd
12. prosince od 19 hod. vystoupí v TOP HOTELU Praha operní tenor Lukáš Moravec se svými hosty!
VÍCE
so
Wellness pobyt
Užijte si neomezený vstup do wellness...
OBJEDNAT
Tenis a relax
V areálu jsou k dispozici 3 tenisové...
OBJEDNAT
Uvolněte své tělo a mysl při thajské masáži
Originální thajské masáže, které jsou součástí wellness...
OBJEDNAT
PIVO HENDRYCH poklad z Vrchlabí
Nabízíme Vám jako jediní v Praze...
OBJEDNAT
SILVESTR 2015
Přijďte a oslavte s námi konec roku 2015!
OBJEDNAT
Vánoční koncert hvězd
12.prosince od 19 hodin vystoupí v TOP HOTELU Praha operní tenor Lukáš Moravec se svými hosty.
OBJEDNAT
Pro Média
foto foto foto foto foto