Datum: 28. 10. 2018


V letošním roce oslavuje Česká republika 100 leté výročí vzniku samostatného Československého státu. Vyvrcholením těchto oslav byl slavnostní večer, který uspořádal prezident České republiky Miloš Zeman na Pražském hradě 28. 10. 2018. Při této příležitosti vyznamenal významné osobnosti z oblasti vědy, kultury, sportu a nezapomněl ani na padlé bojovníky z Afgánské mise. Důstojnou tečkou tohoto aktu byla operní pěvkyně paní Urbanová, která zazpívala část z opery Libuše.

Jaká by to byla oslava bez kvalitního jídla a pití. Této povinnosti se zhostil s hrdostí TOP HOTEL Praha, který je pověstný vynikajícími cateringovými službami. Přítomní hosté měli příležitost ochutnat spoustu delikates. Slavnostní atmosféru umocňovala přímo umělecká díla kuchařských mistrů. Byly zde k vidění nádherné skvosty vyřezávané v parmezánu nebo tepané v ledu s reliéfem prvního prezidenta T. G. Masaryka a mnoha dalšími významnými sportovci, mezi něž bezesporu patří Emil Zátopek a Věra Čáslavská.

TOP HOTEL Praha je hrdý na to, že dostal příležitost předvést kvalitu cateringových služeb u tak významné události,  jako je oslava výročí 100 let
vzniku samostatného Československa a tím se vrýt do podvědomí mnoha přítomných hostů, ale i široké veřejnosti.