1 2 3 4

TOP HOTEL Praha nabízí pestrou škálu originálních thajských masáží, které pomohou od bolesti, ztuhlosti a napětí svalů. Tyto masáže posílí nervový systém a napomohou tak k dokonalému duševnímu uvolnění a celkové regeneraci.

 Rezervace: +420 267 284 278 / wellness@tophotel.cz

 

Z provozních důvodů jsou thajské masáže od 12.3. - 31.3. nedostupné.

 

Nabídka masáží:

THAI

Tradiční thajská masáž je prováděna bez olejů a ve volném oblečení. Masérky při masáži využívají celou svoji váhu, kterou působí na tlakové body na Vašem těle. Odstraní napětí, uvolní lymfatický systém a rozproudí energii po celém těle.

OIL

Relaxační olejová masáž je lehčí forma thajské masáže vhodná pro každého. Celé tělo je s použitím vonného oleje masírováno od chodidel až k hlavě. Masáž pomáhá při bolestech zad, svalstva, zlepšuje krevní oběh a posiluje imunitu.

ZEN

Jedinečná kombinace olejové masáže s přikládáním horkých balíčků plněných čerstvými bylinkami na energetická centra Vašeho těla. Teplo blahodárně působí na svaly, které prohřeje, uvolní a připraví na účinnou relaxační olejovou masáž.

FOOT

Masáž nohou zrelaxuje unavená a těžká chodidla. Masírování reflexních bodů na chodidlech stimuluju krevní oběh, ulevuje od bolesti a rozproudí energii v celém těle. Masáž je postavená na starodávné mapě, jež propojuje vnitřní orgány s konkrétní částí chodidla.

MAMMA

Relaxační jemná olejová masáž pro nastávající maminky. Pomáhá tělu relaxovat a zároveň mu uleví od obtíží typických pro období těhotenství – bolestí bederní páteře a hlavy, zbavuje pocitů stresu a únavy a působí jako prevence proti striím.

HEAD

Osvěžující masáž hlavy spočívá v šetrném promačkávání energetických bodů na obličeji, šíji a v oblasti hrudní páteře. Prokrvuje pokožku, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a celkově navozuje silné uvolnění mysli i těla.

BACK

Speciální masáž je zaměřená nejen na namožená a bolavá záda, ale také na problematické partie – šíji, ramena a hlavu. Kombinují se v ní různé masážní techniky s použitím horkých bylinných sáčků a mentolových olejů a mastí.

SPORT

Regenerační olejová sportovní masáž je ideální pro aktivní jedince s namoženými svaly a vazy. Jedná se o kombinaci olejové masáže s prvky tradiční sportovní švédské masáže.

HAND

Masáž od ramen po konečky prstů odstraňuje bolesti a preventivně působí proti vzniku zdravotních komplikací, jako je tenisový loket, syndrom karpálního tunelu a další. Unaveným rukám masáž přinese okamžitou úlevu a pocit lehkosti.

Ceník masáží:

  30 min 60 min 90 min 120 min
Thai   800,-Kč 1.050,-Kč 1.300,-Kč
Oil
  900,-Kč 1.150,-Kč 1.400,-Kč
Zen
    1.200,-Kč 1.450,-Kč
Back
550,-Kč 900,-Kč    
Sport
550,-Kč 900,-Kč 1.150,-Kč 1.400,-Kč
Foot
490,-Kč 800,-Kč    
Head
490,-Kč      
Hand
490,-Kč      
Mamma
  900,-Kč