VÍTEJTE V TOP HOTELU Praha,
kongresovém hotelu v srdci Evropy

TOP CONGRESS HALL
je největší kongresový sál s kapacitou až 2000 míst

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ

WELLNESS CENTRUM

RESTAURACE TOUCH OF INDIA

1 2 3 4 5

TOP HOTEL Praha**** je rozsahem svých služeb zcela unikátní. Hotelové kongresové centrum disponuje 5 kongresovými sály a 16 salonky s možností variabilního uspořádání a s celkovou kapacitou až 5 000 míst. K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.

Hotelový wellness program nabízí rozmanité služby - krytý bazén, saunu, relaxační masáže a mnoho dalších. Relaxovat mohou hosté i v jedinečném prostředí nádherné Japonské zahrady nebo třeba aktivně na 5 tenisových kurtech.

Díky své kapacitě, dobré dostupnosti do centra a široké nabídce služeb je TOP HOTEL Praha**** ideálním místem  pro konání kongresů, konferencí nebo školení, ale také svateb, sportovních akcí, zahradních slavností, večírků a koncertů.

Budeme rádi, když si vyberete pro svůj pobyt či konferenci právě náš hotel. Vaše spokojenost je naší prioritou. Naše služby a zázemí jsou tu pro vás. 

od 18. prosince platí omezení poskytování ubytovacích služeb. Cestujete-li za prací, kontaktujte hotelovou recepci  na tel.: +420 267 284 111 nebo na e-mailu: recepcezapad@tophotel.cz. děkujeme za pochopení.