VÍTEJTE V TOP HOTELu Praha,
největším kongresovém hotelu v Evropě

TOP CONGRESS HALL
je největší kongresový sál s kapacitou až 2000 míst

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ

WELLNESS CENTRUM

RESTAURACE TOUCH OF INDIA

1 2 3 4 5

Vítejte v TOP HOTELU Praha, největším kongresovém hotelu v Evropě. TOP HOTEL Praha**** je rozsahem svých služeb zcela unikátní. Hotel disponuje 5 kongresovými sály a 16 salonky s celkovou kapacitou až 5 000 míst s možností variabilního uspořádání. Hostům je hotel schopen poskytnout ubytování ve více než 810 pokojích a apartmánech. K hotelu náleží také rozlehlé parkoviště s kapacitou 800 míst pro automobily a 30 míst pro autobusy. Hotel se pyšní 5 luxusními restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní, několika bary a vyhlášeným cateringem.

Náš hotelový wellness program nabízí nejrůznější služby, jako je např. krytý bazén, sauna, relaxační masáže a mnoho dalších. Relaxovat také můžete v Japonské zahradě nebo na 5 tenisových kurtech.

Díky své velké kapacitě, dobré dostupnosti do centra a široké nabídce služeb je TOP HOTEL Praha**** ideálním místem  pro konání kongresů, konferencí nebo školení, ale také svateb, sportovních akcí, večírků a koncertů.

Jsme hrdí na naše služby a zázemí, které poskytujeme, a považujeme za čest, když si vyberete právě náš hotel, neboť spokojený host je naší prioritou.

od 18. prosince platí omezení poskytování ubytovacích služeb. Cestujete-li za prací, kontaktujte hotelovou recepci  na tel.: +420 267 284 111 nebo na e-mailu: recepcezapad@tophotel.cz. děkujeme za pochopení.