VÍTEJTE V TOP HOTELU Praha,
kongresovém hotelu v srdci Evropy

TOP CONGRESS HALL
je největší kongresový sál s kapacitou až 2000 míst

PREZIDENTSKÉ APARTMÁ

WELLNESS CENTRUM

RESTAURACE TOUCH OF INDIA

1 2 3 4 5

TOP HOTEL Praha**** je rozsahem svých služeb zcela unikátní. Hotelové kongresové centrum disponuje 5 kongresovými sály a 16 salonky s možností variabilního uspořádání a s celkovou kapacitou až 5 000 míst. Samozřejmostí je kompletní konferenční servis na profesionální úrovni. K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. V hotelu je několik restaurací, které podávají českou i mezinárodní kuchyni. Hotelový catering se těší velké oblibě a získal řadu uznání doma i v zahraničí. Pestrá je i nabídka možností  relaxace a sportovního vyžití. Hosté mohou načerpat energii ve wellness centru s krytým bazénem, v jedinečném prostředí Japonské zahrady s jezírky nebo třeba aktivně na tenisových kurtech. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště (s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy). 

Díky své kapacitě, dobré dostupnosti do centra Prahy a široké nabídce služeb je TOP HOTEL Praha**** ideálním místem jak pro konání kongresů a konferencí, tak pro  individuální a organizovanou turistiku. Ať cestujete za odpočinkem, nebo za prací, organizujete firemní školení, večírek, koncert, společenskou akci, soukromou oslavu, svatbu nebo třeba zahradní slavnost, v TOP HOTELU Praha najdete vše, co potřebujete.

Budeme rádi, když si vyberete pro svůj pobyt či konferenci právě náš hotel. Vaše spokojenost je naší prioritou, cílem i přáním. Naše služby a zázemí jsou tu pro vás.

A aby byl váš pobyt u nás bezpečný a pohodlný, zavedli jsme řadu opatření, se kterými se můžete seznámit v tomto dokumentu:

Pro váš bezpečný pobyt

Při poskytování ubytovacích služeb je nutné dodržovat mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky. Prosíme, seznamte se s nimi před svým příjezdem. Jejich aktuální znění můžete najít zde. Děkujeme za pochopení.