Ve čtvrtek 16. září v podvečer se sešli zástupci obchodního oddělení TOP HOTELU Praha s představiteli firem na Japanese Garden Networking Party. Počasí sice moc zahradní párty nepřálo, ale i na to jsme byli připraveni. Z prosklené zimní zahrady a přilehlého lobby baru měli hosté na naši Japonskou zahradu alespoň krásný výhled. Akce se konala pod záštitou Hospodářské komory ČR a za účasti představitelů Česko-německé obchodní a průmyslové komory a Česko-izraelské smíšené obchodní komory. Po úvodním slovu, kterého se ujal generální ředitel TOP HOTELU Praha Ing. Radek Dohnal, se už všichni věnovali tomu, kvůli čemu přišli především. Navazování kontaktů, osobním rozhovorům, představení svých společností, seznámení se s kongresovými prostory a zázemím hotelu a v neposlední řadě neformální zábavě s dobrým jídlem a pitím.

Datum 16. 9. 2021


Velký potlesk sklidil doprovodný program v podobě ukázky latinskoamerických tanců v podání taneční školy Dancebuddies i barmanská show. Z nabízených lahůdek připravených kuchaři TOP HOTELU Praha nejvíce zaujala indická kuchyně, na které si mohou pochutnat hosté v hotelové restauraci Touch of India. Zvlášť water balls s rozmanitými náplněmi a rajčatová polévka s červenou čočkou šly rychle na odbyt. Obdiv sklízely i ukázky carvingu. Největší pozornost poutaly oblíbené květinové motivy vyřezané do melounů, které zaručeně ozvláštní a ozdobí každou slavnostní tabuli. Chuťové buňky přítomných potěšila i káva Douwe Egberts či vína společnosti House of Wine.


Celá akce se nesla ve velmi přátelské atmosféře a bylo vidět, že osobní setkání a rozhovory tváří v tvář nechyběly jenom nám. Věříme, že naši hosté si odnesli nejen kladný dojem z příjemně stráveného večera, ale i řadu zajímavých kontaktů z podnětných setkání a inspiraci pro své budoucí firemní akce.

 

Plánujete-li uspořádání firemní akce, školení nebo večírku, kontaktujte nás na tel. č. 267 284 474 nebo na e-mailu: sales@tophotel.cz. Rádi vám s organizací pomůžeme.