Letošní oslavy výročí vzniku republiky dne 28. října se od předchozích let hodně lišily. Kvůli pandemii koronaviru musel prezident Miloš Zeman zrušit ceremoniál v prostorách Vladislavského sálu Pražského hradu, při kterém tradičně udílí státní vyznamenání. Přesto vyznamenal 38 osobností, i když medaile jim osobně předá až za rok.
Mezi oceněnými je i předseda představenstva a majitel společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. Ing. arch. Vladimír Dohnal.  Prezident mu udělil Medaili Za zásluhy I. stupně – a to za zásluhy o stát v oblasti hospodářské.

GRATULUJEME!

Datum: 28.10.2020


Ing. arch. Vladimír Dohnal:

Český hoteliér a podnikatel, předseda představenstva a majitel společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. Ze zdevastované ubytovny Košík dokázal navrhnout a vybudovat jeden z největších kongresových hotelů nejen v ČR, ale v celé EU. TOP HOTEL Praha disponuje 800 pokoji a více než 5000 kongresovými místy. Opakovaně získal ocenění Czech Hotel Awards v kategoriích regionální kongresový hotel roku a regionální čtyřhvězdičkový hotel roku. Společnost TOP HOTELS GROUP a.s. téměř dvacetkrát uspěla v prestižní soutěži „Českých 100 nejlepších“.