Na cateringu TOP HOTELU Praha si opakovaně pochutnávají čelní představitelé státu a členové vlády, zahraniční hlavy států při svých oficiálních návštěvách, špičkoví manažeři firem i nejúspěšnější sportovci. V prostorách TOP HOTELU Praha, na Pražském hradě, na golfových turnajích i na tenisových kurtech. Při oficiálních, pracovních, neformálních i charitativních setkáních.

Datum 14.10.2021


Ve středu 13. října poskytoval TOP HOTEL Praha catering na slavnostním udílení Ceny Arnošta Lustiga za rok 2020 v Rezidenci primátora hl. města Prahy. Cenu Arnošta Lustiga zde za odvahu, statečnost, lidskost a spravedlnost, udělenou za rok 2020, získal a z rukou předsedy Senátu Miloše Vystrčila, předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka a předsedy Výboru Ceny profesora Jana Pirka převzal český břišní a hrudní chirurg, profesor Pavel Pafko.


Předsedu představenstva TOP HOTELS GROUP a.s. a zároveň člena Čestného výboru Ceny Arnošta Lustiga za rok 2020 Ing. arch. Vladimíra Dohnala těší, že se cateringové služby jeho společnosti těší oblibě, a neskrývá svou spokojenost: „Catering na udílení Ceny Arnošta Lustiga dodáváme již řadu let. Stejně jako i na Pražský hrad. Těší nás, když klient využívá našich služeb opakovaně, znamená to, že je spokojený. A když je spokojený klient, jsme spokojení i my.“


TOP HOTEL Praha zajišťoval mj. catering při nedávné oficiální návštěvě prezidenta Spolkové republiky Německo a jeho choti v ČR i při jednání členů vlády s českým prezidentem. V září si užívali catering od TOP HOTELU Praha manažeři pojišťoven - účastníci 11. ročníku prestižního golfového turnaje Insurer of the Green i tenisové hvězdy světového významu při charitativním tenisovém turnaji Lány Open. TOP HOTEL Praha opakovaně hostí účastníky diskusních stolů Zlaté koruny i kulatých stolů Comenia za účasti ministrů. V kongresových prostorách hotelu poskytuje catering při konání mnoha kongresů, konferencí a firemních akcí.

 

Ochutnejte a zažijte to, co oni. Ať už se rozhodnete uspořádat akci v TOP HOTELU Praha, nebo u vás ve firmě, kontaktujte nás na e-mailu: catering@tophotel.cz nebo na tel.č.: 267 284 245. Služby TOP catering TOP HOTELU Praha jsou tu pro vás.