Datum: 8.12.2019


Divadlo ABC bylo v neděli 8. 12. svědkem rozloučení nestora českého big bandu, světoznámého dirigenta, aranžéra, skladatele a hudebníka Václava Hybše s jeho známými vánočními koncerty, jejichž partnerem byl již tradičně TOP HOTEL Praha.

Plný sál ocenil potleskem ve stoje aranžmá známých skladeb jako Lásko má, já stůňu přes I wanna be loved by you v podání Kateřiny Brožové po klasické vánoční koledy, jejichž netradičního podání se skvěle ujalo kvarteto mladých talentovaných muzikálových zpěváků ve složení Kamila Kopčová, Adéla Štěpničková, Josef Fečo a Petr Špinar.

Bravura členů orchestru neměla příchuť profesorského výkonu – diváky těšila bezprostřední radost, která čišela z každé skladby, často zpestřené hravými variacemi. Ovace však patřily především tvůrci a skutečné legendě české taneční a populární hudby, Václavu Hybšovi.

Vánoční koncerty bavily tisíce lidí od roku 1976 přes čtyřicet let, ještě déle trvá kariéra geniálního muzikanta a dirigenta, po celém světě uznávaného za jeho absolutní profesionalitu snoubící se s téměř neomezeným repertoárovým rozsahem.

TOP HOTEL Praha byl proto hrdým partnerem posledního vánočního turné, které zanechalo jen ten nejlepší dojem a krásné vzpomínky.

Díky Vám, pane Hybši!