Datum: 9.3.2020


V sobotu 7. března si v kongresovém sále TOP HOTELU Praha volila Strana práv občanů - zemanovci nové vedení. Na sjezd dorazil i čestný předseda strany prezident Miloš Zeman, který zde přednesl projev.

V neděli 8. března oslavil Miloš Zeman sedmé výročí ve funkci prezidenta republiky, a to slavnostním koncertem v Jízdárně Pražského hradu, kterým vzdal poctu zesnulému Karlu Gottovi. A TOP HOTEL Praha byl opět u toho. Po skončení koncertu si mohli prezidentovi hosté, mezi kterými nechyběli premiér a další členové vlády, pochutnat na vyhlášené hotelové kuchyni.

TOP HOTEL Praha je hrdým dodavatelem cateringu Pražského hradu již mnoho let. Naposledy roztančil chuťové pohárky hostů Miloše Zemana raut připravený pod taktovkou TOP HOTELU Praha na pátém Reprezentačním plese prezidenta republiky 10. ledna. A i když to bylo tentokrát kvůli netradičnímu místu konání koncertu organizačně náročnější, věříme, že si skoro tisíc účastníků akce na občerstvení připraveném TOP HOTELEM Praha opět pochutnalo a odcházelo domů nejen s příjemným kulturním, ale i gastronomickým zážitkem.