Datum: 23.5.2018


V úterý 22. května 2018 proběhlo v TOP HOTELu Praha Zahájení sezóny 2018. Zahájení letošní sezóny proběhlo v prostorách Japonské zahrady a  pozvaní hosté, přátelé a obchodní partneři si jako obvykle vychutnali bohatý raut i zajímavý program.
Na úvod všechny hosty přivítal předseda představenstva Ing. arch. Vladimír Dohnal a generální ředitel TOP HOTELu Praha Ing. Radek Dohnal.
Moderátor večera Karel Voříšek, pozvané hosty seznámil s průběhem celé akce a připomenul novinky z uplynulé sezóny 2017. Hosté se mohli těšit na vystoupení Taneční skupiny TRADICION, která v několika blocích zatančila tradiční a exotické latinskoamerické tance jako jsou kubánská Salsa, nebo brazilská Samba.
Zúčastnění hosté také mohli využít thajské masáže od firmy ZENERGY, nebo se nechat zvěčnit od profesionálního karikaturisty. V závěru proběhlo tradiční losování vizitek o 3 vouchery na služby v TOP HOTELu Praha. V průběhu celého večera byl k dispozici bohatý raut i velký výběr nápojů.
V horní části Japonské zahrady byla připravena přehlídka luxusních vozů Mercedes – Benz.
Všichni pozvaní obchodní partneři, osobnosti českého byznysu, zaměstnanci i ostatní přátelé využili této příležitosti k milému setkání a možnosti si popovídat na různá témata – pracovní, společenské i soukromé.