Datum: 22.11.2017


Ve středu 22. 11. 2017 proběhlo v TOP HOTELu Praha tradiční Zakončení sezóny. Pozvaní hosté a přátelé se jako obvykle setkali v sálu Restaurace PRAHA, kde je přivítal předseda představenstva Ing. arch. Vladimír Dohnal.

Na úvod připomenul již 22 úspěšných let TOP HOTELU Praha na trhu. Program pro pozvané hosty začal symbolickým nakrojením dortu s číslem 22, po kterém následovala módní přehlídka společenských šatů ze svatebního salónu Marilyn. Jako překvapení večera proběhl křest nového CD Emozioni operní pěvkyně Markéty Fassati (Mátlové), která několik skladeb pro pozvané hosty zazpívala.
Kromě bohatého rautu a skvělého pití, si všichni přítomní mohli prohlédnout výstavu obrazů předního českého fotografa Jadrana Šetlíka, mohli využít thajských masáží, nebo se neformálně zvěčnili v připraveném Smyboxu. Všichni pozvaní obchodní partneři, osobnosti českého byznysu, zaměstnanci i ostatní přátelé využili této příležitosti k milému setkání a možnosti si popovídat na různá témata – pracovní, společenské i soukromé.