Datum: 31.5.2018


Ve čtvrtek 31. května 2018 proběhlo v největším konferenčním sále TOP HOTELu Praha v TOP CONGRESS HALL slavnostní vyhlášení výsledků 16. ročníku soutěže finančních produktů Zlatá koruna.
Organizátoři největší a nejznámější soutěže finančních produktů v České republice již po několikáté využili prostory i zázemí TOP HOTELu Praha, který se opět stal oficiálním partnerem této soutěže. Na slavností vyhlášení dorazili zástupci finančních společností, odborná veřejnost a zástupci partnerů soutěže.
Soutěž se v roce 2018 rozrostla nejen co do počtu kategorií, ale také co do počtu zúčastněných produktů a společností. V 19 produktových kategoriích to bylo celkem 212 produktů od 81 finančních společností. O umístění v jednotlivých kategoriích rozhodovala Finanční akademie Zlaté koruny se svými více než 370 členy, které předsedá prof. Michal Mejstřík a která je složená z odborníků na IT, akademiků, ekonomů, finančních expertů a investorů.
Zástupcům České spořitelny předal osobně ocenění za první místo v kategorii „Hypotéky“ předseda představenstva společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. arch. Ing. Vladimír Dohnal.
Celým večerem provázela moderátorská dvojice Michaela Hergetová a Alexandr Hemala.
Po oficiální části slavnostního vyhlášení se hosté přesunuli do výjimečných prostor Japonské zahrady TOP HOTElu Praha, ve které byl připravený bohatý raut i ochutnávka vín.